ایا عینک هوشمند سامسونگ ساخته خواهد شد + توضیحات عینک هوشمند سامسونگ

در حالی که نمایشگاه MWC 2018 تا چند هفته دیگر شروع می‌شود و سامسونگ هم می‌خواهد گلکسی اس 9 را در این رویداد معرفی کند، این شرکت لوگوی جدیدی ثبت کرده است. این لوگو به هیچ یک از محصولات قبلی سامسونگ ارتباطی ندارد و به همین دلیل به نظر می‌رسد مربوط به محصولی کاملا جدید مثل عینک هوشمند باشد.

در این لوگو تنها یک چشم دیده می‌شود و حتی زیر آن هم نوشته شده که لوگوی جدید با الگو از چشم انسان طراحی شده است. در توضیحات این لوگو هم گفته شده که مربوط به محصولی می‌شود که در حوزه کامپیوتر، دوربین، صفحه نمایش  و نشان دادن مضامین مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.

قبلا در سال 2013 شنیده بودیم که سامسونگ قصد دارد عینک هوشمند تولید کند و حتی گواهی ثبت اختراع هم برای این محصول ثبت کرده بود. البته این احتمال وجود دارد که لوگوی جدید سامسونگ مربوط به محصولی در حوزه سلامت چشم باشد. در حال حاضر هنوز اطلاعات بیشتری درباره این موضوع نداریم و باید منتظر خبرهای بیشتری باشیم.

علاوه بر احتمال ساخت عینکی هوشمند، این احتمال نیز وجود دارد که لوگوی مورد اشاره، به محصولی مرتبط با بینایی تعلق داشته باشد. سامسونگ تا به امروز به تولید تجهیزات سلامت-محور گوناگون پرداخته و استفاده از عبارت «پوشیدنی کمکی برای بینایی» نیز می تواند به ساخت چنین محصولی اشاره داشته باشد. موضوع هرچه که باشد، احتمالاً طی هفته های آتی جزییات بیشتری درباره اش خواهیم شنید.

نظر شما در رابطه با ایا عینک هوشمند سامسونگ ساخته خواهد شد + توضیحات عینک هوشمند سامسونگ چیست ؟ شما میتوانید نظرات ارشمند خود را در رابطه با این موضوع در مجله اوج صدا ارسال کنید.
مطالب پیشنهادی مجله اوج صدا

یک دیدگاه ارسال کنید

ارسال دیدگاه به معنی خواندن و قبول تمامی [ قوانین ] سایت است

ایمیل شما منتشر نخواهد شد