بازی stickman base jumper + لینک دانلود

امروز قصد داریم به معرفی بازی بپردازیم که نه فقط در زمانی که در خانه هستید بلکه در مترو، تاکسی و هر زمانی که چنددقیقه‌ای وقت اضافی داشته باشید به‌راحتی بتوانید آن را بازی کنید. Stickman Base Jumper محصول استدیو بازی‌سازی Djinnworks GmbH است که کارش در ساخت بازی‌های سری Stickman بی‌نظیر است.

Stickman Base Jumper یکی از بازی های هیجان انگیز از سری بازی های استیکمن است. در این بازی شما باید از بلندترین ساختمان های جهان بپرید و در زمان مناسب چتر نجات را باز کنید، کافی است کمی در باز کردن چتر تاخیر داشته باشید تا با زمین برخورد کنید. البته اگر چتر را سریع باز کنید امواج باد سبب برخورد شما با دیوار ها خواهد شد. بازی به قدری جذاب و هیجان انگیز است که می تواند آدرنالین موجود در خون شما را چند برابر کند و تا ساعت ها شما را سرگرم نگه دارد.

Stickman Base Jumper یک بازی تفننی است که هدف آن پرش صحیح از ارتفاع و فرود موفق با چتر نجات در ناحیه مشخص‌شده است. این بازی در تلفن همراه به‌صورت افقی اجرا خواهد شد اما این موضوع دلیل نمی‌شود که کنترل آن با یک دست سخت باشد. برای کنترل بازی فقط نیاز است روی نمایشگر تپ کنید. تپ اول برای دورخیز، تپ دوم برای دویدن، تپ سوم برای پرش و تپ چهارم برای باز شدن چتر نجات کاربرد دارند. لطفاً به تپ پنجم فکر هم نکنید چون سقوط خواهید کرد.

در این بازی ساختمان‌های بلندی قرار دارند که پرش از روی آن‌ها انجام خواهد شد. میزان دورخیز شما سرعت پرش را تعیین می‌کنید. هرچه دورخیز بیشتری داشته باشید در پرش مسافت بیشتری را طی خواهید کرد. بنابراین باید با توجه به موقعیت مکان فرود و ارتفاع آن سرعت پرش را تعیین کنید.

این بازی برای کمک به شما چند ویژگی مهم دارد. ویژگی اول تصویر پس‌زمینه بازی است که شبیه به کاغذهای میلی‌متری به‌نظرمی‌رسد و این موضوع می‌تواند کمک زیادی به اندازه‌گیری دقیق‌تر شما کند درصورتی‌که بخواهید هر سه ستاره پرش‌ها را دریافت کنید. ویژگی دوم این است که محلی که شروع به دویدن در پرش پیشین کرده باشید با یک پرچم برای شما مشخص می‌شود. آخرین و البته مهم‌ترین راهنمایی این بازی یک خط عمودی و قرمز رنگ است که در مرکز هدف فرود قرار دارد.

owj seda

پرش شما باید به گونه‌ای باشد که زمانتان پیش از فرود کامل تمام نشود. به‌عنوان مثال اگر در ارتفاع زیاد چتر نجات را باز کنید تا رسیدن به زمین زمان زیادی از دست خواهید داد و امتیازی کسب نخواهید کرد. باید تا جایی که می‌توانید نزدیک به زمین و نزدیک به خط قرمز عمودی که در مرکز نقطه فرود قرار دارد چتر نجات را باز کنید. یک نمایشگر کوچک شما و نقطه فرود را به‌صورت دو نقطه قرمز رنگ در خود نمایش می‌دهد بنابراین می‌توانید فاصله خود با زمین را نیز مشاهده کنید. توجه داشته باشید که در صورت جدا کردن چتر نجات از خود در هر ارتفاعی که باشید حتی نزدیک به زمین سقوط خواهید کرد و امتیازی دریافت نمی‌کنید.

Stickman Base Jumper بازی ساده، روان و کم حجمی است و دستگاه های اندروید قدیمی نیز مشکلی با اجرای آن نخواهند داشت. شاید یکی از ویژگی های مثبت این بازی عدم نیاز به اتصال به اینترنت باشد که این موضوع از دید برخی کاربران امتیاز محسوب می‌شود. جای خالی یک ویژگی اما در این بازی احساس می شود و آن امکان بازی گروهی با دوستان و یا دیگر کاربران بود که می‌توانست رقابت هیجان انگیزی باشد.

ویژگی های اصلی بازی:

– 30 سطوح زیبا و جذاب

– دارا بودن سبک انیمیشنی جذاب

– سقوط دیدنی

– دارا بودن حالت روز و شب با نور پردازی

درهرصورت اگر شما نیز دوست دارید در موقعیت‌های مختلف مانند ایستادن در مترو و یا اتوبوس و یا زمانی که منتظر کسی هستید از یک بازی کوتاه، ساده و هیجان‌انگیز لذت ببرید پیشنهاد ما این است همین حالا بازی Stickman Base Jumper را از طریق لینک‌های زیر دریافت کنید.

لینک دانلود:

نظر شما در رابطه با بازی stickman base jumper + لینک دانلود چیست ؟ شما میتوانید نظرات ارشمند خود را در رابطه با این موضوع در مجله اوج صدا ارسال کنید.
مطالب پیشنهادی مجله اوج صدا

یک دیدگاه ارسال کنید

ارسال دیدگاه به معنی خواندن و قبول تمامی [ قوانین ] سایت است

ایمیل شما منتشر نخواهد شد