روش ارسال ویدئو بیش از 60 ثانیه در اینستاگرام

با این برنامه می‌توانید برای مدت زمان بسیار بیش‌تری فیلم‌برداری کنید و در مدت زمان بسیار کم‌تری آن را نمایش دهید!

همه شما می‌دانید که می‌توانید بر روی اینستاگرام فایل‌های ویدئویی نیز قرار دهید. ولی فقط 60 ثانیه! ولی حالا با این نرم‌افزار می‌توانید سرعت فیلم را افزایش دهید.

این برنامه برای فیلم‌برداری بر روی تلفن‌های همراه و تبلت‌ها با سیستم عامل اندروید ساخته شده است. به بیان ساده، این برنامه با قابلیت حرکت آهسته و سریع در اندروید است که با استفاده از این برنامه می‌توانید در یک ویدیو چندین صحنه آهسته و سریع ایجاد کنید! از این برنامه می‌توانید برای سرگرمی استفاده کرده و حرفه‌ای ها می‌توانند برای بهبود تنیس، فوتبال، شنا و غیره استفاده نمایند! این برنامه کاملاً رایگان بوده و بدون واترمارک می‌باشد.

owj seda

Video Speed Slow Motion & Fast عنوان یک اپلیکیشن خارق العاده در زمینه ی ایجاد ویدئو های اسلوموشن و یا فیلم های با سرعت بالا مخصوص دستگاه های هوشمند اندروید می باشد که توسط AppzCloud Technologies توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلی منتشر شده است. به راحتی به ضبط فیلم بپردازید و یا اینکه فایل ویدئویی را از گالری دیوایس انتخاب نمایید تا تنها با چند لمس ساده تغییرات سرعت را بر روی آن اعمال کنید. یکی از برترین و پر طرفدار ترین قابلیت های ویدئو اسپید اسلوموشن توانایی اعمال حالت های مختلف بر روی قسمت های یک فایل می باشد به گونه ای که قادر خواهید بود چند ثانیه از ویدئو را آهسته کرده و ادامه ی آن را پر سرعت کنید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Video Speed Slow Motion & Fast اندروید :

  • ضبط فیلم و یا انتخاب ویدئو از گالری
  • تقسیم هر فیلم به چند قسمت و اعمال تغییرات سرعت بر روی آن ها به صورت جداگانه
  • کنترل های بصری بی نظیر
  • پشتیبانی از دو حالت اسلوموشن و یا افزایش سرعت
  • قطع صدای ویدئو و اعمل موسیقی متن دلخواه
  • نبود هیچ گونه افت کیفیت در فایل خروجی
  • به اشتراک گذاری ویدئو های ویرایش شده در شبکه های اجتماعی

اپلیکیشن Video Speed Slow Motion & Fast توانسته است به عنوان یکی از برترین نرم افزار های موجود در زمینه تغییر سرعت ویدئو ها بیش از 5 میلیون دانلود فعال را به خود اختصاص دهد که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه ی پریمیوم برنامه را به صورت رایگان دریافت نمایید.

نظر شما در رابطه با روش ارسال ویدئو بیش از 60 ثانیه در اینستاگرام چیست ؟ شما میتوانید نظرات ارشمند خود را در رابطه با این موضوع در مجله اوج صدا ارسال کنید.
مطالب پیشنهادی مجله اوج صدا

یک دیدگاه ارسال کنید

ارسال دیدگاه به معنی خواندن و قبول تمامی [ قوانین ] سایت است

ایمیل شما منتشر نخواهد شد